O nás

O značke

Značka ARMODD ponúka smart hodinky vo vysokej kvalite a za dostupnú cenu.

Screenshot e-shopu ARMODD
Chytré hodinky ARMODD

Smart hodinky ARMODD

Pri produktoch značky ARMODD kladieme maximálny dôraz najmä na unikátny dizajn a precízne spracovanie. Produkty sú zabalené v luxusných čiernych darčekových škatuľkách.

Smart hodinky sú plne lokalizované do slovenského jazyka. V októbri 2021 sme spustili predaj kolekcie 8 nových modelov smart hodiniek cez nový e-shop www.armodd.sk

Zákaznícka podpora

S cieľom poskytovať najlepšie služby ponúkame na všetky smart hodinky a ďalšie produkty plnú dvojročnú záruku a záručný aj pozáručný servis.

K produktom dodávame podrobné príručky v slovenskom jazyku a poskytujeme e-mailovú aj telefónnu zákaznícku podporu. Absolútnu väčšinu tovaru máme na sklade, takže ho ihneď po prijatí objednávky odosielame k vám.

Zákaznická podpora
Prémiová řada produktů ARMODD

Prémiový dizajn a pohodlné používanie

Slovo ARMODD symbolizuje prirodzené prepojenie sféry umenia, módy a dizajnu, ktoré kryštalizuje do podoby výnimočných produktov. V mene značky sa ukrýva jemná symbolika. ARM ako ruka a ODD ako odlišný.

Kladieme zvýšený dôraz na to, aby si každý používateľ mohol dopriať benefity našich produktov. Preto sú smart hodinky ARMODD funkčné a kompatibilné so všetkými mobilnými telefónmi s operačným systémom Android a iOS.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz